Kontakta oss

Johanna Gripenberg
Johanna Gripenberg
Sektionschef
Med.dr.
070-484 88 64
johanna.gripenberg@ki.se, johanna.gripenberg@sll.se
Ann-Sofie Bakshi
Ann-Sofie Bakshi
Fil.dr, forskare
Utvärdering av 100 % ren hårdträning
0725 189065
ann-sofie.bakshi@ki.se
Frida Bergenblad
Projektassistent
frida.bergenblad@sll.se
Natalie Durbeej
Med.dr., forskare
Alkoholprevention i samband med idrottsevenemang
+46737041948
Natalie.Durbeej@ki.se
Tobias Elgan
Tobias Elgán
Fil.dr., forskare
Barn i Missbruksmiljö (BiM)
070-001 10 03
tobias.elgan@ki.se, tobias.elgan@sll.se
Maria Ingemarson
Maria Ingemarson
Doktorand
PS
0736-82 26 85
maria.ingemarsson@sll.se
Camilla Jalling
Doktorand (föräldrastöd)
Utvärdering av föräldrastöd, studier av alkoholprevention i samband med idrottsarenor, psykometri, och cannabis
072-55 66 924
camilla.jalling@sll.se
Håkan Källmén
Håkan Källmén
Fil.dr., docent
Bostad Först
073-721 84 10
hakan.kallmen@ki.se, hakan.kallmen@sll.se
Nicklas Kartengren
Nicklas Kartengren
Projektledare
Barn i Missbruksmiljö (BiM), Logic Model, ALAMA-Nightlife
070-863 62 25
nicklas.kartengren@sll.se
Unda Lönnqvist
Unda Lönnqvist
Projektledare
Primärvårdsprojektet & Anhörigskolan
070-484 25 82
unda.lonnqvist@sll.se
Kamilla Nylund
Projektledare
100 % ren hårdträning
kamilla.nylund@sll.se
bild saknas
Pia Kvillemo
Med.dr, forskare
Ungdomsmottagningar
070-6734864
pia.kvillemo@ki.se, pia.kvillemo@sll.se
Charlotte Skoglund
Charlotte Skoglund
MD, Med.dr., forskare
charlotte.skoglund@ki.se
Anna Strandberg
Anna Strandberg
Fil.dr., forskare
Ungdomsmottagningar
070-736 26 92
anna.strandberg@ki.se, anna.k.strandberg@sll.se
Isabelle Sundin
Isabelle Sundin
HR-konsult
Föräldraledig
isabelle.sundin@sll.se
Erik von Essen
Projektledare
Ansvarsfull alkoholservering, Krogar mot knark
070-342 84 78
erik.vonessen@sll.se