Kontakta oss

Johanna Gripenberg
Enhetschef
Med.dr.
070-484 88 64
johanna.gripenberg@ki.se, johanna.gripenberg@regionstockholm.se
Frida Bergenblad
Folkhälsovetare, administratör
Ansvarsfull alkoholservering, Fotboll utan Fylla
frida.bergenblad@regionstockholm.se
Tobias Elgán
Fil.dr., forskare
070-001 10 03
tobias.elgan@ki.se, tobias.elgan@regionstockholm.se
Kristin Feltmann
Med.dr., postdok
073-635 30 46
kristin.feltmann@ki.se, kristin.feltmann@regionstockholm.se
Håkan Wall
Med.dr., forskare
070-7131263
hakan.wall@ki.se, hakan.wall@regionstockholm.se
Isabella Westerlund Rashidi
Socionom, Samordnare
Ansvarsfull Alkoholservering, Krogar mot Knark, Student
072-2362807
isabella.westerlund-rashidi@regionstockholm.se
Jonas Karlsson
Kommunikation
100% Ren Hårdträning (RHT) och PRODIS
jonas@karlsson.media
Katarina Laitila
M.Sc., Samordnare
100% Ren Hårdträning (RHT) och PRODIS
070-169 91 37
katarina.laitila@regionstockholm.se
Pia Kvillemo
Med.dr, forskare
070-6734864
pia.kvillemo@ki.se, pia.kvillemo@regionstockholm.se
Nina-Katri Gustafsson
Fil. dr., forskare
070-213 32 95
nina-katri.gustafsson@ki.se, nina.gustafsson@regionstockholm.se
Eva Skärstrand
Med.dr
Utredare
070-205 44 52
eva.skarstrand@regionstockholm.se
Charlotte Skoglund
MD, Med.dr.
Anknuten till STADs forskargrupp
charlotte.skoglund@ki.se
Anna Strandberg
Fil.dr., forskare
anna.strandberg@ki.se, anna.k.strandberg@regionstockholm.se
Susanne Forslund Lundqvist
Projektkoordinator
Ansvarsfull Alkoholservering, Krogar mot Knark, 100% RHT
070-239 16 81
susanne.forslund-lundqvist@regionstockholm.se