Kontakta oss

Johanna Gripenberg
Enhetschef
Med.dr., docent
070-484 88 64
johanna.gripenberg@ki.se, johanna.gripenberg@regionstockholm.se
Annelie Andersson
Projektkoordinator
Ansvarsfull alkoholservering, Krogar mot Knark
070 252 74 93
annelie.k.andersson@regionstockholm.se
Frida Bergenblad
Nationell samordnare
Krogar mot Knark
072-563 93 20
frida.bergenblad@regionstockholm.se
Madeleine Carlman
Nationell samordnare
100% Ren Hårdträning (RHT) och PRODIS
08-123 455 06
madeleine.carlman@regionstockholm.se
Tobias Elgán
Fil.dr., docent
070-001 10 03
tobias.elgan@ki.se, tobias.elgan@regionstockholm.se
Kristin Feltmann
Med.dr., forskare
073-635 30 46
kristin.feltmann@ki.se, kristin.feltmann@regionstockholm.se
Håkan Wall
Med.dr., postdok
070-7131263
hakan.wall@ki.se, hakan.wall@regionstockholm.se
Jonas Karlsson
Kommunikation
100% Ren Hårdträning (RHT) och PRODIS
jonas@karlsson.media
Pia Kvillemo
Med.dr., forskare
070-6734864
pia.kvillemo@ki.se, pia.kvillemo@regionstockholm.se
Melika Muhaba Jemal
Projektkoordinator
100% Ren Hårdträning (RHT) och PRODIS
08-123 391 09
melika.muhaba-jemal@regionstockholm.se
Nina-Katri Gustafsson
Fil. dr., forskare
070-213 32 95
nina-katri.gustafsson@ki.se, nina.gustafsson@regionstockholm.se
Ola Siljeholm
Med.dr., postdok
073-7722037
ola.siljeholm@ki.se, ola.siljeholm@regionstockholm.se
Karolina Essesjö
Projektkoordinator
Krogar mot Knark
karolina.essesjo@regionstockholm.se
Charlotte Skoglund
MD, Med.dr.
Anknuten till STADs forskargrupp
charlotte.skoglund@ki.se
Susanne Forslund Lundqvist
Samordnare
Ansvarsfull Alkoholservering, Krogar mot Knark, 100% RHT
070-239 16 81
susanne.forslund-lundqvist@regionstockholm.se
Danielle Talaee Mofrad
Samordnare
Ansvarsfull alkoholservering, Krogar mot Knark
072-236 28 07
danielle.talaee-mofrad@regionstockholm.se